Disidenti
Lajme

LAJMI I FUNDIT: Merret vendimi përfundimtar për shkollat!

0Shares

Nxënësit e shkollave fillore dhe të mesme të ulëta do të shkojnë në pushim një javor.Kështu u tha në mbledhjen e komitetit e cila është duke u mbajtur edhe aktualisht.“Nxënësit të shkojnë në një pushim mujor, dhe në fund të asaj javës do të bëhet një vlerësim i situatës epidemiologjike dhe do të vendosim se si të shkojmë”, u deklarua gjatë kësaj mbledhjeje.

Vuçiq e quajti Beg Rizajn terrorist, reagon vëllai i ish-luftëtarit të UÇK-së: Lufta ndaj kriminelëve të tillë, është pastrim për tokën!

Disidenti.net

Politikani serb: Është e qartë tani se Oliver Ivanoviq u vra nga Serbia, aktin e kreu Radjoçiqi

Disidenti.net

Si ka funksionuar grupi terrorist serb? – Policia e Kosovës publikon disa video të reja

Disidenti.net
Disidenti

LAJMI I FUNDIT: Merret vendimi përfundimtar për shkollat!