Disidenti
Lajme

Ky është polici që vdiq sot pasi ra në bunar

Një zyrtar policor ka humbur jetën sot në fshatin Gradicë të komunës së Drenasit.

Polici është raportuar të ketë rënë në një bunar, shkruan Jepi zë.

Mësohet se bëhet fjalë për policin Xh. Muja nga Komuna e Drenasit.

Muja ishte veteran i luftës në brigadën 114.

I ndjeri ishte larguar sot nga shtëpia rreth orës 11:00 dhe nuk është kthyer më.

 

Ekskluzive: I dyshuari për plagosjen e policëve, gjeneral Nuredin Lushtaku dhe vëllezërit e tij, Policia mobilizon forcat për arrestimin e tyre

Disidenti.net

E rëndë: Plagosen dy policë në Skënderaj, njëri u qëllua në kokë

Disidenti.net

PDK dhe AAK në emër të UÇK kanë vjedhur, në emër të saj tentojnë të fshehin dallaveret!

Disidenti.net
Disidenti

Ky është polici që vdiq sot pasi ra në bunar