Disidenti
Lajme

Ky është pejani që u arrestua sot nga anti-droga, policia i gjeti kokainë dhe mbi 10 mijë euro

Njësia anti-drogë e Policisë së Kosovës ka realizuar sot dy aksione të mëdha, një në Pejë dhe një në Prishtinë.

Gjatë këtij aksioni, Policia ka arritur të sekuestrojë në Pejë 55.1 gramë substancë të dyshuar narkotike – kokainë, dhe 200 gramë substancë të tillë në Vushtri.

Gjatë aksionit në Pejë, Policia ka sekuestruar gjithashtu 10,670 euro, në shtëpinë e të dyshuarit B.L.

Burimet bëjnë me dije se ky i dyshuar është Besnik Lajqi.

Molliqaj: Hysen Durmishi vodhi paratë e partisë, ia mundesuam me i kthy kapak-kapak

Disidenti.net

Hovenier: Të mos flenë të qetë, njerëzit në Kosovë e rajon që janë të përfshirë në korrupsion

Disidenti.net

Vuçiq: Dua të tregoj të vërtetën për gjithçka që po ndodh/ Kosova me Perëndimin duan të bindin Serbinë se…

Disidenti.net
Disidenti

Ky është pejani që u arrestua sot nga anti-droga, policia i gjeti kokainë dhe mbi 10 mijë euro