Disidenti
Lajme

Kush është 22-vjeçari që u ekzekutua me snajper në ballkonin e shtëpisë në Vlorë?

0Shares

Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Vlorës mbrëmjen e kësaj të diele.

Një 22-vjeçar është qëlluar me armë zjarri dhe si pasojë ka gjetur vdekjen e menjëherëshme.

Raportohet se viktimat i identifikuar si Gezim Sinomata, ka qenë në ballkonin e banesës së tij në momentin kur është qëlluar.

Ngjarja ka ndodhur në afersi të Poliklinikës së qytetit, në lagjen “Hajro Cakërri”.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje për zbardhjen e situatës. Ndërkohë autorët janë larguar në drejtim të paditur dhe nuk dihet asgjë për ta.

“Kam me ta bo ma zi se atij që u vra”/ Burri raporton në Polici se ish gruaja e ka rrahur dhe e ka kërcënuar

Disidenti.net

Ndërron jetë nëna e Edmond Lajqit, një ditë pasi djali i saj vrau bashkëshorten

Disidenti.net

Ekskluzive: Shteti vendos të krijojë Task Forcë për rastet e dhunës ndaj grave

Disidenti.net