Disidenti
Lajme

Kurti si Haradinaj – Ia fut vrapit, pas tij edhe truprojat

Nuk dihet për çfarë arsye, por në një video të publikuar së fundi kryeministri i Kosovës, Albin Kurti shihet duke vrapuar deri te vetura e tij.

Në videon e publikuar në Instagram, Kurti shihet derisa vrapon dhe pas tij, edhe truprojat.

Ndërkohë, nuk dihet se as ku ka qenë duke shkuar kryeministri.

Vlen të theksohet se pamje të ngjashme kemi parë edhe më herët në Kosovë, kur ish-kryeministri Ramush Haradinaj vrapoi nga sheshi deri te objekti i Qeverisë

Për shkak të pakënaqësive 40 zyrtarë dhanë dorëheqje

Disidenti.net

Parashikimi i motit për dy javët e ardhshme: Rrezik nga vërshimet apo përmbytjet e shpejta

Disidenti.net

Lutfi Haziri: Ndëshkime të reja do të ketë, amerikanët e mbajnë fjalën

Disidenti.net
Disidenti

Kurti si Haradinaj – Ia fut vrapit, pas tij edhe truprojat