Disidenti
Lajme

Kurti: Ndezëm një qiri të vogël për një shpirt të madh, zotohemi të mbrojmë ata që kalojnë jetën e tyre duke na mbrojtur

0Shares

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti mori pjesë në ceremoninë për nder të policit të vrarë, Afrim Banjaku, ku u bë ndezja e qirinjve.

Kurti përmes një postimi në Twitter tha se do të zotohen të mbrojnë ata që kalojnë jetën e tyre duke na mbrojtur.

Postimi i tij:

Afrim Bunjaku u vra nga terroristët në orët e hershme të mëngjesit në krye të detyrës duke mbrojtur integritetin territorial dhe sundimin e ligjit të vendit tonë. Sonte ndezëm një qiri të vogël për një shpirt të madh ndërsa zotohemi të mbrojmë ata që kalojnë jetën e tyre duke na mbrojtur.

Si u vra nga Bandat Kriminale në Francë ish-ushtari i UÇK-së?

Disidenti.net

Të shtëna me armë në restorant “Leo” në Pejë – plagosen dy persona

Disidenti.net

Po kthehej nga Gjermania, 28-vjeçari kosovar arrestohet në Serbi

Disidenti.net
Disidenti

Kurti: Ndezëm një qiri të vogël për një shpirt të madh, zotohemi të mbrojmë ata që kalojnë jetën e tyre duke na mbrojtur