Disidenti
Showbizi

Kurorëzohet deputeti i LDK-së

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Besian Mustafa, edhe zyrtarisht i ka dhënë fund beqarisë.

Ai sot u kurorëzua me dashurinë e jetës së tij, Erolida Jonuzajn.

Ishte kjo e fundit që ndau fotografi në Instastory, të cilat i mbishkroi “Mr. and Mrs. Mustafa”, fotografi këto të shkrepura në ambientet e Komunës së Prishtinës.

A janë ndarë Rasimi dhe ‘Shaci’? – Kjo video zbulon gjithçka!

Disidenti.net

Morena Taraku vjen tejet ‘hot’ në fotot e reja

Disidenti.net

Dua Lipa në lidhje të re dashurie, fotografohet duke u puthur me Trevor Noah

Disidenti.net
Disidenti

Kurorëzohet deputeti i LDK-së