Disidenti
Showbizi

‘Ku e ke burrin, s’po t’shohum kurrë me të’. Kështu përgjigjet Blerina Rugova

0Shares

Kreatorja e njohur Blerina Rugova është tejet aktive në mediat sociale.

Ajo para disa orësh ka realizuar në ‘Instagram’’ rubrikën pyetje përgjigjjeku ka marrë një numër të madh të pyetjeve rreth jetës së saj private, shkruan “Kosovarja”.

Njëra prej tyre ishte “Ku e ke burrin, s’po t’shohum kurrë me të?”, andaj kështu është përgjigj edhe vet kreatorja.

“Burri jem nuk i don rrjetet sociale, po ashtu edhe fëmijët dhe unë ja respektoj privatësinë, dhe e dua shumë”.

Lojtës Videosh

Ja sa vite diferencë ka Buci me të fejuarën e tij Veronën

Disidenti.net

Gafa e Jonida Vokshit në Big Brother – e uron Anitën për nënën që tashmë i ka ndërruar jetë

Disidenti.net

Skena të nxehta në Big Brother: Buci ‘ia fut duart’ në të pasme Santianës

Disidenti.net
Disidenti

‘Ku e ke burrin, s’po t’shohum kurrë me të’. Kështu përgjigjet Blerina Rugova