Disidenti
Showbizi

Kreshnik Gjergji publikon VIDEO nga shtrati me Dafinën

0Shares

Dafina Zeqiri dhe Kreshnik Gjergji janë një nga çiftet më të komentuar së fundmi e duket se dyshja kanë vendosur ta shijojnë publikisht lidhjen e tyre.

Këtë herë ishte Kreshniku ai i cili ndau një video nga shtrati me partneren e tij. Dafina shihet teksa hidhet në krevat, por mesa duket Kreshniku nuk është aspak i lumtur për këtë, i cili në fund të videos dëgjohet të thotë: “Boll tani boll”.

“7:30 e paradites. Fëmijë i gëzuar“, duke iu referuar kështu Dafinës.

 

Dyshimet për abuzim seksual, arrestohet ‘Valmir bossi’

Disidenti.net

Kaq e pati! Ndahen Kaderi e Lumbardhi?

Disidenti.net

Xhuli thotë se u arrestua nga policët serbë në Shtërpcë: I shajta me nënë në shqip, m’i lidhën duart e më …

Disidenti.net