Disidenti
Showbizi

Kreshnik Gjergji publikon VIDEO nga shtrati me Dafinën

0Shares

Dafina Zeqiri dhe Kreshnik Gjergji janë një nga çiftet më të komentuar së fundmi e duket se dyshja kanë vendosur ta shijojnë publikisht lidhjen e tyre.

Këtë herë ishte Kreshniku ai i cili ndau një video nga shtrati me partneren e tij. Dafina shihet teksa hidhet në krevat, por mesa duket Kreshniku nuk është aspak i lumtur për këtë, i cili në fund të videos dëgjohet të thotë: “Boll tani boll”.

“7:30 e paradites. Fëmijë i gëzuar“, duke iu referuar kështu Dafinës.

 

Gafa e Jonida Vokshit në Big Brother – e uron Anitën për nënën që tashmë i ka ndërruar jetë

Disidenti.net

Skena të nxehta në Big Brother: Buci ‘ia fut duart’ në të pasme Santianës

Disidenti.net

Skandal në Big Brother: Gani Gërmia i dehur traumatizon shtëpinë – bërtet e godet tavolinën

Disidenti.net
Disidenti

Kreshnik Gjergji publikon VIDEO nga shtrati me Dafinën