Disidenti
Lajme

“Krejt protestuesit pro Kurtit pata me i ndal për drekë”, Kajtazi ironizon me protesën e sotme

0Shares

Analisti dhe gazetari Vehbi Kajtazi, ka ironizuar me protestën, gjithsesi të çuditshme “pro Kurtit”, që u zhvillua këtë të dielë në kryeqytet.

Kajtazi ka shkruar se nuk ka mundur të mbërrijë me kohë në Prishtinë, përndryshe do t’i ndalte për drekë, të gjith protestuesit pro Kurtit.

Siç duket gazetari Kajtazi, insiprimin për një shaka të tillë e ka gjetur pikërisht tek numri jo i madh i protestuesëve/mbështetës të Kurtit.

“Nuk mujta me mbërri me kohë në Prishtinë se e pata njejte krejt protestuesit pro Kurtit me i ndalë në drekë.Për neve kanë dalë ata.Nuk bon me i lëshu pa bukë”

Si u vra nga Bandat Kriminale në Francë ish-ushtari i UÇK-së?

Disidenti.net

Të shtëna me armë në restorant “Leo” në Pejë – plagosen dy persona

Disidenti.net

Po kthehej nga Gjermania, 28-vjeçari kosovar arrestohet në Serbi

Disidenti.net
Disidenti

“Krejt protestuesit pro Kurtit pata me i ndal për drekë”, Kajtazi ironizon me protesën e sotme