Disidenti
Lajme

“Kqyrëm n’sy, ke kujdes kur t’folsh me mu”, eskalon debati mes Haxhiut e Gashit

Debati mes deputetit Bekim Haxhiu dhe analistit Blerim Gashi për një moment ka dalë jashtë përballjes së mirëfilltë.

Kjo pasi, deputeti Haxhiu i tha Gashit që të ketë kujdes kur të flasë me atë.

Tutje, në Kanal10, Kamishi i tha bashkëpanelistit që ta shikojë në sy.

Për më shumë, shikoni videon e mëposhtme.

Qeriqi përlotet nga statusi i Muratit: Ende vuaj nga dhimtë e plagëve, kur ky flinte, unë isha në Pashtrik

Disidenti.net

Osmani: Lajçak s’është president i Kosovës – S’ka Asociacion, OJQ mund të ketë

Disidenti.net

Shkëlzen Gashi e imiton dhe ia përmend shampanjën Çollakut: Keni vjedhë sa keni mujtë

Disidenti.net
Disidenti

“Kqyrëm n’sy, ke kujdes kur t’folsh me mu”, eskalon debati mes Haxhiut e Gashit