Disidenti
Lajme

Kosovari merr viçin brenda në shtëpi: “Duhet me mbajt brenda këtë javë se ftohtë”

0Shares

Jemi mësuar që brenda në shtëpi të mbahen kafshët si maca dhe qeni.

Por, një kosovar në shtëpi e ka futur një viç, transmeton Indeksonline.

Në një postimin që e ka bërë në grupin “Maniak të Kafshëve”, ai ka thënë se këtë javë do ta mbaj brenda në shtëpi të voglin e lopës pasi është ftohët.

“Ton kit jav duhet me majt mrena se gjynah ftoft”, ka shkruar ai në postimin e tij.

Gjesti i tij është lavdëruar në komente.

Eksperti i kriminalistikës: Të analizohet karakteri i burrit të Liridonës se a kishte borxhe apo lunate bixhoz

Disidenti.net

“Naimi ish ulë në Swiss Diamond hante e pinte”, vëllai i Liridonës rrëfen çka i tha dhëndri për natën kritike

Disidenti.net

“Mamin e harruam në veturë”/ Vëllai i Liridonës tregon për takimin me fëmijët e motrës pas ngjarjes tragjike

Disidenti.net
Disidenti

Kosovari merr viçin brenda në shtëpi: “Duhet me mbajt brenda këtë javë se ftohtë”