Disidenti
Lajme

Komuna e Prishtinës ia largon Behgjet Pacollit tarracën e vendosur në sheshin qendror të Prishtinës

Komuna e Prishtinën, pas vendimit të Inspekcionit, ka filluar largimin e tarracës së Swiss Diamond Hotel Prishtina, që ishte vendosur në sheshin qendror të Prishtinës.

Kështu ka njoftuar komuna përmes një njoftimi në ‘Facebook’.

“Pas vërtetimit të vendimit të Drejtoria e Inspekcionit – Komuna e Prishtinës dhe refuzimit të ankesës së palës nga ana e Komisionit për shqyrtimin e ankesave të Komuna e Prishtinës, fillon largimin i tarracës (konstruksionit) të fundit që ishte i vendosur ne sheshin qendror të Prishtinës”, thuhet në njoftim.

MPB kërkon 50 punëtorë, nuk kërkohet diploma e fakultetit as përvoja e punës

Disidenti.net

Krasniqi: Konfliktin në veri e evitoi në momentin e fundit ky zyrtar amerikan, hera e dytë që Kurti po e rrezikon vendin

Disidenti.net

Shuhen shpresat e Serbisë për Asociacionin/ Juristi nga Belgjika ka disa pyetje që nuk do iu pëlqejnë Thaçit e Mustafës!

Disidenti.net
Disidenti

Komuna e Prishtinës ia largon Behgjet Pacollit tarracën e vendosur në sheshin qendror të Prishtinës