Disidenti
Showbizi

“Kombi në këmbë”/ Stresi: Jemi gati 20 mijë veta nga 18-35 vjeç të sakrifikojmë jetën për të mbrojtur Kosovën

Reperi nga Shqipëria, Arkimed Lushaj – Stresi, ka bërë një reagim në rrjete sociale për shkak të tensioneve që u krijuan së fundmi në veri.

Ai vjen me një shkrim në InstaStory, ku thekson se çdo njeri që e do Kosovën duhet të jetë në mbështetje të popullit të tyre.

Tutje, 35-vjeçari shton se është gati për të sakrifikuar jetën për të mbrojtur çdo pëllëmbë të Kosovës.

No description available.

Kurorëzohet deputeti i LDK-së

Disidenti.net

Besian Mustafa dhe Erolida, krejt “xixa”

Disidenti.net

Valmir Bossi, i famshmi i TikTok’ut – rrihet keq nga Esati

Disidenti.net
Disidenti

“Kombi në këmbë”/ Stresi: Jemi gati 20 mijë veta nga 18-35 vjeç të sakrifikojmë jetën për të mbrojtur Kosovën