Disidenti
Lajme

Kjo tiketë do t’ju vendoset në xham veturave të regjistruara në Kosovë nga sot

0Shares

Byroja Kosovare e Sigurimit ka bërë të ditur se automjetet e regjistruara nga 15.03.2022 do ta kenë të vendosur në xham stikersin.

Kjo tiketë përmban një QR kod, që me skanimin e tij do të prezantohen të dhënat e veturës.

Sipas njoftimit të BKS, tiketa do të jetë falas për qytetarët dhe ata nuk do të paguajnë diçka shtesë.

Eksperti i kriminalistikës: Të analizohet karakteri i burrit të Liridonës se a kishte borxhe apo lunate bixhoz

Disidenti.net

“Naimi ish ulë në Swiss Diamond hante e pinte”, vëllai i Liridonës rrëfen çka i tha dhëndri për natën kritike

Disidenti.net

“Mamin e harruam në veturë”/ Vëllai i Liridonës tregon për takimin me fëmijët e motrës pas ngjarjes tragjike

Disidenti.net
Disidenti

Kjo tiketë do t’ju vendoset në xham veturave të regjistruara në Kosovë nga sot