Disidenti
Sport

Kjo është ora e saktë se kur fillon meçi i madh Tyson Fury – Dillian Whyte

Sonte duke filluara nga ora 23:00 do të zhvillohet meçi i jetës me Tyson Furyt dhe Dillian Whyte.

Ky meç do të zhvillohet në stadiumin Wembley ku do të jenë të pranishëm plotë 94 mijë spektatorë, shkruan Periskopi.

Dueli i takon peshave të rënda WBC dhe kampion i saj është ‘Gipsy King”.

Tashmë, njeriu më i përfolur i muajit prill ka arritur në stadium, ku do t’i bëjë edhe përgatitjet finale para këtij meçi.

Ish-e fejuara e Robin Krasniqit, Heidi Lushtaku martohet me futbollistin turk

Disidenti.net

Zyrtare: Ayman Kari zgjat kontratën me PSG-në

Disidenti.net

Januzaj harron merkaton, vjen për pushime në Istog

Disidenti.net
Disidenti

Kjo është ora e saktë se kur fillon meçi i madh Tyson Fury – Dillian Whyte