Disidenti
Lajme

Kjo është 18 vjeçarja nga Gjakova që humbi jetën në aksident komunikacioni

Sot, në një aksident komunikacioni ka ndërruar jetë Era Grezda, 18 vjeçarja nga Gjakova me banim në Belgjikë,.

Familjarët me dhimbje të thellë kanë njoftuar për lajmin tragjik, shkruan “Kosovarja”.

18 vjeçarja prej vitesh ka jetuar mes Belgjikës dhe qytetit të Gjakoves, vend me të cilin ka pasur një lidhje të fortë shpirtërore.

Ngushëllime famijes!

Molliqaj: Hysen Durmishi vodhi paratë e partisë, ia mundesuam me i kthy kapak-kapak

Disidenti.net

Hovenier: Të mos flenë të qetë, njerëzit në Kosovë e rajon që janë të përfshirë në korrupsion

Disidenti.net

Vuçiq: Dua të tregoj të vërtetën për gjithçka që po ndodh/ Kosova me Perëndimin duan të bindin Serbinë se…

Disidenti.net
Disidenti

Kjo është 18 vjeçarja nga Gjakova që humbi jetën në aksident komunikacioni