Disidenti
Showbizi

Kimit shenjë s’ia ka lënë ndarja me Kanyen

Kim Kardashian vazhdon të shfaqet e lumtur dhe e buzëqeshur, pavarësisht fazës së vështirë jetësore që po kalon. Në rrugët e Los Angelosit, Kim është parë mahnitëse dje me pantollonët lëkurë gjarpri.

Paraqitja e Kim ishte një lloj mohimi i asaj çfarë tha nëna e Kris Jennes. Ajo deklaroi pak ditë më parë se Kim po e përjeton divorcin me Kanyen.

Kim muajin e kaluar bëri kërkesë për divorc nga reperi pas një martese gjashtë-vjeçare, duke kërkuar kujdestarinë e përbashkët të fëmijëve.

“Jam daja i Luizit”/ Gjergj Luca zotohet për dasmën madhështore të ‘nipit’ me Kiarën…

Disidenti.net

Luizi këndon “Thrret Prizreni mori Shkodër” dhe i çon të fala Rifat Berishës: Je zotni, je mbret

Disidenti.net

Ç’punë ke ti me Luizin”/ Dori shpërthen i revoltuar, publikohet telefonata e Oltës me burrin e saj brenda ‘Big Brother VIP’

Disidenti.net
Disidenti

Kimit shenjë s’ia ka lënë ndarja me Kanyen