Disidenti
Sport

Këto janë 11-shet startuese të përballjes mes Real Madridit dhe Chelseat

Real Madridi pret Chelsean në “Santiago Bernabeu” kuadër të ndeshjes së parë çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Mbretërit vijnë në këtë takim pasi eliminuan Liverpoolin, duke e mposhtur në dy ndeshje.

Në anën tjetër Chelsea ishte më e mirë se sa Borussia Dortmund për të kaluar tutje.

FORMACIONET ZYRTARE:

 

Tifozi 100 vjeçar: Do ta jepja edhe pensionin tim që Interi ta eliminojë Milanin

Disidenti.net

“Kombëtaren e dua pa futbollistët nga Kosova”, tifozi i Tiranës befason me deklaratën: S’japin 100%

Disidenti.net

Me plis në kokë, boksieri shqiptar i pa ndalshëm në Gjermani

Disidenti.net
Disidenti

Këto janë 11-shet startuese të përballjes mes Real Madridit dhe Chelseat