Disidenti
Lajme

Këta janë të arrestuarit në Telekomin e Kosovës

Pak më parë Policia e Kosovës ka arrestuar disa zyrtarëve të lartë të Post Telekomit të Kosovës.

IndeksOnline bën me dije se të arrestuarit janë Armend Osaj dhe Trim Musliu.

Sipas burimeve, arrestimet e tyre lidhen me nënshkrimin e disa kontratave, me shuma të larta parash.

Tutje, pritet të ketë edhe arrestime tjera në Telekomin e Kosovës.

“As sot as mas zgjedhjeve”, AAK-ja me vijë të kuqe për LVV-në

Disidenti.net

Hajnat në Gjakovë vjedhin pajisjet e makinave për shtrimin e asfaltit të kompanisë “Benita”, dëmi rreth 15 mijë euro

Disidenti.net

Kraki “shpërthen” ndaj Escobar e Lajçakut: S’janë Amerika e Evropa, Kosova nuk është as Sudan, e as Libi që me i vendos sanksione

Disidenti.net
Disidenti

Këta janë të arrestuarit në Telekomin e Kosovës