Disidenti
Showbizi

Këta artistë pritet të përformojnë sonte në festivalin ‘Sunny Hill’

Sot është dita e dytë e festivalit ‘Sunny Hill”.

Edhe sot pritën të përformojnë artistë të njohur vendor e ndërkombëtarë.

J balvin, Mahmood, Dhurata Dora, Azet&Zuna, Ghetto Geasy, Cozman, Onat, Emir Taha janë disa nga emrat që do ngjitën në skenën gjigante të këtij festivali.

Kujtojmë që mbrëmë ishte një natë e paharruar me yjet e muzikës shqiptare dhe Dua Lipës.

Liberta, cilit ish-dashnor i tha: Gjeje dike tjetër se me ty s’ mund të jem më …

Disidenti.net

Robert Berisha dhe Laureta Maqedonci nisin pushimet në Meksikë

Disidenti.net

Aktori i famshëm rrëfen për sëmundjen e rrallë, nga e cila nuk mund të shihte, të dëgjonte e as të ecte

Disidenti.net
Disidenti

Këta artistë pritet të përformojnë sonte në festivalin ‘Sunny Hill’