Disidenti
Lajme

Kerolli i mllefosur nga kolonat e gjata në drejtim të Prishtinë: 5 stenda ja pafsha secilit ministër nëse nuk ja jepin tenderin Bechtel Enkes

Eksperti i rrjeteve sociale, Valon Kerolli ka reaguar pas kolonave të gjata që u krijuan dje dhe sot në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë.

Kerolli përmes një postimi në Facebook është shprehur i mllefosur për gjendjen e kësaj rruge, shkruan Jepi zë.

“E ja ngjitshin nja 5 stenda ne zemer secilit minister te infrastruktures qe e fillon nje autostrade e nuk ia jep tenderin Bechtel Enkes”, ka shkruar ai.

Ndryshe, qytetarët mitrovicas janë ankuar dje vazhdimisht se janë detyruar të presin me orë në kolonë.

Moti gjatë ditës së sotme në Kosovë

Disidenti.net

Ekskluzive: I dyshuari për plagosjen e policëve, gjeneral Nuredin Lushtaku dhe vëllezërit e tij, Policia mobilizon forcat për arrestimin e tyre

Disidenti.net

E rëndë: Plagosen dy policë në Skënderaj, njëri u qëllua në kokë

Disidenti.net
Disidenti

Kerolli i mllefosur nga kolonat e gjata në drejtim të Prishtinë: 5 stenda ja pafsha secilit ministër nëse nuk ja jepin tenderin Bechtel Enkes