Disidenti
Lajme

Kërcet grushti mes mërgimtarëve dhe Policisë në Merdar, shkak tejkalimi i kolonës – VIDEO

0Shares

Një përleshje ka ndodhur sot mes mërgimtarëve dhe pjesëtarëve të Policisë së Kosovës në pikën e kalimit kufitar në Merdar, raporton Gazeta Sinjali.

Sipas pamjeve të publikuara nga ATV, në përleshje janë përfshirë disa persona, teksa raportohet që sebep për këtë sherr është bërë tejkalimi i kolonës së automjeteve që po prisnin në radhë për të dalë nga Kosova.

Momentalisht nuk dihen detaje tjera lidhur me rastin dhe as a ka persona të lënduar, apo të arrestuar.

Sinjali do të iu mbajë të informuar me të gjitha të rejat rreth ngjarjes së shëmtuar.

“Kam me ta bo ma zi se atij që u vra”/ Burri raporton në Polici se ish gruaja e ka rrahur dhe e ka kërcënuar

Disidenti.net

Ndërron jetë nëna e Edmond Lajqit, një ditë pasi djali i saj vrau bashkëshorten

Disidenti.net

Ekskluzive: Shteti vendos të krijojë Task Forcë për rastet e dhunës ndaj grave

Disidenti.net