Disidenti
Showbizi

“Kapitull i ri”, Valdrina me mesazh për Valdetin pas ndarjes

Valdeti dhe Valdrina janë një ndër çiftet më të njohura shqiptare në Instagram. Ata kanë më shumë se 9 vite të lidhur. Por, duket se gjerat kanë mbaruar. Ndjekësit kanë ngritur dyshimet pasi ata më nuk  e ndjekin njëri tjetërin.

Instagrami i tyre valdetvaldrina kishte mbi 200 mijë ndjekës, tani ky Instagram mban emrin vetëm të Valdrinës.

Pas lajmeve për ndarje ka reaguar Valdrina. Ajo tha se ka hapur një kapitull të ri.

“Kapitull i ri, të përshendet katunarka e llapit”, ka shkruar ajo.

Ata kishin fituar zemrat e shumë njerëzve më postimet e tyre në Instagram, ku pastaj kanë filluar me vlog nëpërmes të cilëve tregojnë për përditshmërinë e tyre.

 

Shota Baraliu: Me Ronaldon e vjetër kam parë ëndërr duke u martuar me të

Disidenti.net

Mihrija merr guximin, shfaqet pa riçipeta në këtë fustan të ngushtë!

Disidenti.net

Publikimi i mesazhit të Neymarit, shkaktoi ‘krisje’ në raportet e Feros dhe Arbenitës

Disidenti.net
Disidenti

“Kapitull i ri”, Valdrina me mesazh për Valdetin pas ndarjes