Disidenti
Lajme

Kajtazi: Kah po i vijnë paret Halil Kastratit, të hetohet fondacioni i tij

0Shares

Gazetari dhe analisti Vehbi Kajtazi, ka parashtruar një pyetje se prej nga po vijnë paratë të cilat përdoren nga Halil Kastrati për bamirësi.

Kajtazi përmes një postimi në Facebook ka bërë thirrje që të hetohet fondacioni i tij.

Postimi i plotë

“Kam me ta bo ma zi se atij që u vra”/ Burri raporton në Polici se ish gruaja e ka rrahur dhe e ka kërcënuar

Disidenti.net

Ndërron jetë nëna e Edmond Lajqit, një ditë pasi djali i saj vrau bashkëshorten

Disidenti.net

Ekskluzive: Shteti vendos të krijojë Task Forcë për rastet e dhunës ndaj grave

Disidenti.net