Disidenti
Showbizi

Jori zbulon emrat e 4 finalistëve të Big Brother VIP, ia thotë troç Luizit…

Ditën e sotme Jori Delli është zgjuar herët dhe ka biseduar me Luiz Ejllin në lidhje me finalen e madhe që do të mbahet më 6 maj.

Modelja e njohur u shpreh se sipas saj, katër finalistët mund të jenë Luizi, Efi, Kristi dhe Dea. Nga ana tjetër, e pyetur nga Luizi se kush nga ata do të ishte fitues, ajo u shpreh se për të mund të jetë ai.

E ndërsa shtoi se në vend të dytë mendon se do jetë Dea Mishel.

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, ky është djali që zgjodhi si partner nga 300 kandidatët

Disidenti.net

Përplasjet dhe tensionet në Big Brother i “kushtuan” Zhakut! Ja kush i merr pozicionin…

Disidenti.net

‘Mu afrua më shumë se ç’duhej’, Efi tregon ç’ndodhi me Zhaklinën në prapaskenë

Disidenti.net
Disidenti

Jori zbulon emrat e 4 finalistëve të Big Brother VIP, ia thotë troç Luizit…