Disidenti
Showbizi

Jehona Dreshaj nxjerrë gjoksin gjigant në fushë

Jehona është motra e modeles së njohur Afërdita Dreshajt.

Me bukurinë që posedon edhe ajo me të shkuar në Amerikë ka filluar botën e modelizmit.

Thuajse çdo ditë shkruhet për të falë fotove provokuese që shprëndan në instagram.

Së fundmi me një fustan të zi ajo provokoi duke nxjerrë gjoksin e saj gjigant jashtë.

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, ky është djali që zgjodhi si partner nga 300 kandidatët

Disidenti.net

Përplasjet dhe tensionet në Big Brother i “kushtuan” Zhakut! Ja kush i merr pozicionin…

Disidenti.net

‘Mu afrua më shumë se ç’duhej’, Efi tregon ç’ndodhi me Zhaklinën në prapaskenë

Disidenti.net
Disidenti

Jehona Dreshaj nxjerrë gjoksin gjigant në fushë