Disidenti
Showbizi

Ja si ua ndreq mëngjesin e së premtes Vildane Zeneli

Vildane Zeneli ka bërë një story në instagram tepër të rrezikshme ku është zhveshur e tëra

Bukuroshja kosovare mezi ka ruajtur modestinë në një story që ka postuar në Instagram.

Derisa ajo shihet në një plazh, Vildania ka hequr jelekët duke mbuluar thithkat me duar.

Bukuroshja kosovare e zhvillon karrierën e saj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës derisa synon që të bëhet edhe këngëtare në të ardhmen.

Shota Baraliu: Me Ronaldon e vjetër kam parë ëndërr duke u martuar me të

Disidenti.net

Mihrija merr guximin, shfaqet pa riçipeta në këtë fustan të ngushtë!

Disidenti.net

Publikimi i mesazhit të Neymarit, shkaktoi ‘krisje’ në raportet e Feros dhe Arbenitës

Disidenti.net
Disidenti

Ja si ua ndreq mëngjesin e së premtes Vildane Zeneli