Disidenti
Showbizi

Ja si ua ndreq mëngjesin e së premtes Vildane Zeneli

Vildane Zeneli ka bërë një story në instagram tepër të rrezikshme ku është zhveshur e tëra

Bukuroshja kosovare mezi ka ruajtur modestinë në një story që ka postuar në Instagram.

Derisa ajo shihet në një plazh, Vildania ka hequr jelekët duke mbuluar thithkat me duar.

Bukuroshja kosovare e zhvillon karrierën e saj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës derisa synon që të bëhet edhe këngëtare në të ardhmen.

“Jam daja i Luizit”/ Gjergj Luca zotohet për dasmën madhështore të ‘nipit’ me Kiarën…

Disidenti.net

Luizi këndon “Thrret Prizreni mori Shkodër” dhe i çon të fala Rifat Berishës: Je zotni, je mbret

Disidenti.net

Ç’punë ke ti me Luizin”/ Dori shpërthen i revoltuar, publikohet telefonata e Oltës me burrin e saj brenda ‘Big Brother VIP’

Disidenti.net
Disidenti

Ja si ua ndreq mëngjesin e së premtes Vildane Zeneli