Disidenti
Lajme

Iu gëzua vdekjes së gazetarit, Fero flet për lajmi.net: Allahu ju udhëzoftë

0Shares

Ditën e djeshme, gazetari Arton Turkaj, ka ndërruar jetë në moshë tejet të hershme.

Një reagim e ka bërë edhe ish reperi, Fero, shkruan lajmi.net.

“Urime vdekjen gazetar kalofsh mir sonte nvorr”, ka shkruar Fero në ‘Instagramin’ e tij.

Pas kësaj janë nxitur reagime të shumta ndaj ish reperit, i cili tashmë ka lënë muzikën dhe i është përkushtuar fesë.

Gazetarja e lajmi.net e ka kontaktuar ish reperin, për t’i marrur një përgjigje lidhur me reagimet e ashpra ndaj tij.

“Allahu ju udhëzoft”, ishte përgjigjja e shkurtër nga ish reperi.

Për vdekjen e gazetarit ka reaguar edhe kryeministri, Albin Kurti./Lajmi.net/

“Kam me ta bo ma zi se atij që u vra”/ Burri raporton në Polici se ish gruaja e ka rrahur dhe e ka kërcënuar

Disidenti.net

Ndërron jetë nëna e Edmond Lajqit, një ditë pasi djali i saj vrau bashkëshorten

Disidenti.net

Ekskluzive: Shteti vendos të krijojë Task Forcë për rastet e dhunës ndaj grave

Disidenti.net