Disidenti
Lajme

Istogasi e tepron me narkotikë, bëhet për spital

0Shares

Një person nga Istogu, dyshohet se ka konsumuar sasi të tepruar të narkotikëve me çrast i është dashur trajtimi mjekësor në Spitalin e Pejës, shkruan Indeksonline.

Kështu njofton Policia e Kosovës në raporton 24 orësh, teksa thuhet se rasti ka ndodhur dy ditë më parë.

Policia ka kryer kontrollë në shtëpinë e tij ku i është sekeustruar sasi e vogël e substancës narkotike.

“Fsh. Orrobërdë, Istog 06.04.2021 – 20:00. Është raportuar se i dyshuari mashkull Kosovar ka pranuar trajtim mjekësor në spitalin rajonal të Pejës, pasi që i njëjti dyshohet se ka konsumuar sasi të tepruar të narkotikëve. Gjatë kontrollin në shtëpinë e tij, i është gjetur dhe sekuestruar një sasi e vogël substancë narkotike (lloji nuk është përcaktuar). Me vendim të prokurorit rasti vazhdon në procedurë të rrgulltë”.

Eksperti i kriminalistikës: Të analizohet karakteri i burrit të Liridonës se a kishte borxhe apo lunate bixhoz

Disidenti.net

“Naimi ish ulë në Swiss Diamond hante e pinte”, vëllai i Liridonës rrëfen çka i tha dhëndri për natën kritike

Disidenti.net

“Mamin e harruam në veturë”/ Vëllai i Liridonës tregon për takimin me fëmijët e motrës pas ngjarjes tragjike

Disidenti.net
Disidenti

Istogasi e tepron me narkotikë, bëhet për spital