Disidenti
Lajme

“Ishte i martuar dy herë”, zbardhen detaje të reja për të dyshuarin e vrasjes makabër në Pejë

Një grua është vrarë në Pejë pasditen e së premtes, ka konfirmuar Policia e Kosovës. I dyshuari është arrestuar.

Rasti është raportuar në Polici rreth orës 16:00. Ai ka thënë se me të arritur në vendin e ngjarjes, Policia ka parë se bëhet fjalë për vrasje të rëndë

Burime të Insajderit në kushte anonimiteti kanë treguar se i dyshuari Urim Hyseni ka qenë dy herë i martuar dhe i divorcuar.

“Nga fqinjtë sipas burimeve, është njohur si djalë i qetë dhe jo problematik. “Ky ka qenë dy herë i martuar dhe i ndarë. Nuk është njoft si djalë problematik. I urtë ka qenë shumë”, thonë burimet e Insajderit.

Për shkak të pakënaqësive 40 zyrtarë dhanë dorëheqje

Disidenti.net

Parashikimi i motit për dy javët e ardhshme: Rrezik nga vërshimet apo përmbytjet e shpejta

Disidenti.net

Lutfi Haziri: Ndëshkime të reja do të ketë, amerikanët e mbajnë fjalën

Disidenti.net
Disidenti

“Ishte i martuar dy herë”, zbardhen detaje të reja për të dyshuarin e vrasjes makabër në Pejë