Disidenti
Showbizi Sport

Ish-e fejuara e Robin Krasniqit, Heidi Lushtaku martohet me futbollistin turk

Modelja e njohur, Heidi Lushtaku para disa muajsh është bërë nënë për herë të parë.

E së fundmi Heidi bërë të ditur se është martuar me futbollistin e njohur, turk Merih Demiral.

Këtë e bëri të ditur vet bukuroshja me anë të ndryshimit të bios së saj në Instagram.

“Nënë e martuar”, ishte mbishkrimi i saj në bio.

Lushtaku ka nisur karrierën në moshën 13-vjeçare, ndërsa ka tërhequr vëmendje të madhe me pozat atraktive të publikuara në Instagram.

Ajo më parë ka qenë e fejuar me boksierin nga Deçani, Robin Krasniqi, i cili para disa ditësh është martuar me modelen Marigona Krasniqi.

Kurorëzohet deputeti i LDK-së

Disidenti.net

Ballkani mposht Shkupin në shtëpi – “me një këmbë” në Europa Conference League

Disidenti.net

Besian Mustafa dhe Erolida, krejt “xixa”

Disidenti.net
Disidenti

Ish-e fejuara e Robin Krasniqit, Heidi Lushtaku martohet me futbollistin turk