Disidenti
Lajme

I vidhet vetura në oborrin e shtëpisë në Istog

0Shares

As oborri i shtëpisë duket se nuk është më një vend i sigurt për ta parkuar veturën.

Kështu të paktën i rezultoi një banori të fshatit Rakosh të Istogut, të cilët iu vodh vetura në oborrin e shtëpisë,.

Burimet brenda policisë se ky banor ka raportuar se rreth orës 02:00 pas mesnatës së të shtunës, në oborrin e shtëpisë së tij është futur dikush dhe ia ka vjedhur veturën e tij të tipit “Opel Zafira” me targa vendore.Targat 909-DL

Përveç veturës, ai u ka thënë hetuesve policorë, se atij po ashtu i janë vjedhur edhe dy krerë gjedhe (bika).

Sinjali merr vesh se ende nuk është arrestuar askush për këtë rast, mirëpo hetimet janë duke vazhduar ende.

Radojiçiq e fshin “Viberin” pasi gjurmohet nga mediat, dyshohet se është i plagosur rëndë

Disidenti.net

Rrëfim nga Veriu – serbi që ka prindërit në Banjskë: Policia u solli ilaçe, ushqim dhe pije

Disidenti.net

“150 eksplozivë dinamit dhe 235 karikatorë për kallashnikov”, Policia publikon listën e armatimit të konfiskuar në veri

Disidenti.net
Disidenti

I vidhet vetura në oborrin e shtëpisë në Istog