Disidenti
Lajme

Historiani: Hoxhallarët po rrejnë, jo vjen Azraili, jo Xhebraili e nuk vjen asnjëri – shikoni si reagon Hoxha në studio

0Shares

Këtë janë, në emisionin Kojshia Show për temë kishte se si u përshtat feja islame me traditat shqiptare, ku mysafirë ishin, historiani i njohur Hakif Bajrami dhe imami nga Shipoli i Mitrovicës, Fatmir Latifaj.

Në këtë emision, historiani Hakif Bajrami nuk kurseu hoxhallarët, të cilët madje i quajti edhe gënjeshtarë. Pasi i quajti kështu, reagimi i hoxhës Fatmir Latifaj ishte i menjëhershëm.

Ndiqeni minutën 41:00 të emisionit për ta parë këtë moment:

 

 

Vdes meteorologu Sylë Tahirsylaj

Disidenti.net

Operacionet estetike biznes milionash për klinikat private në Kosovë, deri në 2 mijë € çmimi për ‘hundë të re’

Disidenti.net

I vdiq babai në Qabe, flet djali i tij: Nuk mundem me varros në vendlindje, vdekje të tillë pak kush përjeton

Disidenti.net