Disidenti
Lajme

Historiani Hakif Bajrami: Unë jam Shqiptar 400 km, e pastaj mysliman – Hoxha ia kthen: 400km prej këtu është Beogradi

Këtë janë, në emisionin Kojshia Show për temë kishte se si u përshtat feja islame me traditat shqiptare, ku mysafirë ishin, historiani i njohur Hakif Bajrami dhe imami nga Shipoli i Mitrovicës, Fatmir Latifaj.

Historiani Hakif Bajrami në këtë emision bëri një deklaratë interesante. Ai tha se është shqiptar 400 kilometra, e tek pastaj është mysliman. Hoxha Fatmir Latifaj ia ktheu duke i thënë se 400 kilometra prej këtu ndodhet Beogradi.

Pas këtyre fjalëve të hoxhës pasi një debat në studio.

Ndiqeni minutën 21:00 të emisionit për ta parë këtë moment.

 

 

Për shkak të pakënaqësive 40 zyrtarë dhanë dorëheqje

Disidenti.net

Parashikimi i motit për dy javët e ardhshme: Rrezik nga vërshimet apo përmbytjet e shpejta

Disidenti.net

Lutfi Haziri: Ndëshkime të reja do të ketë, amerikanët e mbajnë fjalën

Disidenti.net
Disidenti

Historiani Hakif Bajrami: Unë jam Shqiptar 400 km, e pastaj mysliman – Hoxha ia kthen: 400km prej këtu është Beogradi