Disidenti
Lajme

Haradinaj për krishtlindje viziton familje në Viti e Klinë

0Shares

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj në ditën e Krishtlindjeve ka vizituar dy familje në qytete të ndryshme.

Ai permes një postimi në Facebook ka thënë se shqiptarët si komb janë të bekuar me vlera unike e mikpritëse.

“Sot kisha kënaqësinë që në ditën e Krishtlindjes të qëndroj në Stubëll të Vitisë, tek miku im Franklin Rama, në një ambient tejet të ngrohtë e mikpritës”.

“Kam me ta bo ma zi se atij që u vra”/ Burri raporton në Polici se ish gruaja e ka rrahur dhe e ka kërcënuar

Disidenti.net

Ndërron jetë nëna e Edmond Lajqit, një ditë pasi djali i saj vrau bashkëshorten

Disidenti.net

Ekskluzive: Shteti vendos të krijojë Task Forcë për rastet e dhunës ndaj grave

Disidenti.net