Disidenti
Lajme

Hapet aplikimi për subvencione, kështu mund të aplikoni

Është hapur aplikimi për Programin e Pagesave Direkte të Subvencioneve për viti 2022.

Ministri i Bujqësisë, Faton Peci ka treguar se ky program arrin vlerën prej minimum 50 milionë euro.

Ai ka dhënë detaje për mënyrën e aplikimit.

“🌾Hapet aplikimi për Programin e Pagesave Direkte / Subvencioneve 2022!  👨‍🌾Ky program arrin vlerën prej minimum 50 milionë euro dhe parasheh rritje të konsiderueshme për shumicën e kulturave bujqësore.  Punë të mbarë e vit të begatë! Detajet lidhur me aplikimin 👇https://ëëë.azhb-ks.net/sq/thirrje-per-aplikim”, thuhet në njoftim.

Ekskluzive: I dyshuari për plagosjen e policëve, gjeneral Nuredin Lushtaku dhe vëllezërit e tij, Policia mobilizon forcat për arrestimin e tyre

Disidenti.net

E rëndë: Plagosen dy policë në Skënderaj, njëri u qëllua në kokë

Disidenti.net

PDK dhe AAK në emër të UÇK kanë vjedhur, në emër të saj tentojnë të fshehin dallaveret!

Disidenti.net
Disidenti

Hapet aplikimi për subvencione, kështu mund të aplikoni