Disidenti
Lajme

Halil Geci: Isa Mustafa zoti të lashtë shnosh për Buba Morinën, e pamja për burra në “Klan Kosova” për gra te Gazeta Express

Halil ka shkruar me rastin e vdekjes së gruas së Rrahman Morinës.

Postimi i plotë i Gecit në rrjetin social facebook:

“Isa Mutafa Zoti të lashtë shnosh për Buba Morinen!

Pranoni ngushllimet e shqiptarve të “ndershem” të sojit juaj, edhe ti Baton Haxhiu, Shkëlzen Maliqi, Edi Rama, Hashim Polari dhe të gjithë rrethi juaj i ngushtë që keni punuar për Buben dhe Sërbin e madhe….

Ju pos ngushllimeve meritoni me …at…plus pak më teper. Sipas “tanjugut” Bubes i ka mbetur zhigë mi pa aneksimin e Mitrovices por si duket ajo shkoj por amanetin e saj e të Rankovičit do ia kryni ju!

E pamja per “burra” hapet ne Klankosova kurse per “gratë” te gazeta Expressë”

MPB kërkon 50 punëtorë, nuk kërkohet diploma e fakultetit as përvoja e punës

Disidenti.net

Krasniqi: Konfliktin në veri e evitoi në momentin e fundit ky zyrtar amerikan, hera e dytë që Kurti po e rrezikon vendin

Disidenti.net

Shuhen shpresat e Serbisë për Asociacionin/ Juristi nga Belgjika ka disa pyetje që nuk do iu pëlqejnë Thaçit e Mustafës!

Disidenti.net
Disidenti

Halil Geci: Isa Mustafa zoti të lashtë shnosh për Buba Morinën, e pamja për burra në “Klan Kosova” për gra te Gazeta Express