Disidenti
Sport

Gruaja e Hakimit kërkon gjysmën e pasurisë por e gjitha është në emër të nënës së tij!

Martesa dikur e lumtur e Ashraf Hakimit me Himba Abouc është një gjë e së kaluarës pasi marokeni u akuzua për përdhunim muajin e kaluar.

Çifti u nda, megjithatë aktorja spanjolle dhe nënë e dy fëmijëve nuk do të marrë asgjë nga gjysma e pasurisë së futbollistit që meritoi falë një arsyeje shumë të veçantë.

Futbollisti 24-vjeçar nuk ka asgjë në emrin e vet, pasi pasuria është në emër të nënës së tij, Fatimes.

Madje në botimet ndërkombëtare konkretisht thuhet se nga një milion euro që merr në çdo muaj, 80% shkon në llogarinë e nënës së Hakimit, duke i lënë vetëm 20%.

Tifozi 100 vjeçar: Do ta jepja edhe pensionin tim që Interi ta eliminojë Milanin

Disidenti.net

“Kombëtaren e dua pa futbollistët nga Kosova”, tifozi i Tiranës befason me deklaratën: S’japin 100%

Disidenti.net

Me plis në kokë, boksieri shqiptar i pa ndalshëm në Gjermani

Disidenti.net
Disidenti

Gruaja e Hakimit kërkon gjysmën e pasurisë por e gjitha është në emër të nënës së tij!