Disidenti
Showbizi

‘Gruaja brengosej’, rrëfimi i Malësorit që u bë baba pas 10 vitesh martesë

Javën e kaluar, Malësori u bë baba për herë të parë.

Në moshën 46 vjeçare, pas afro dhjetë vitesh martesë, ai dhe bashkëshortja Fatmira u bekuan me binjakë, vajzë e djalë.

Deri në këtë lajm të mrekullueshëm, kalvari i përpjekjeve të çiftit ishte i gjatë dhe i lodhshëm.

Historinë emocionuese, Malësori e ka ndarë në një intervistë për emisionin Prive.

Ndiqeni të plotë në vijim:

Loading video

Shota Baraliu: Me Ronaldon e vjetër kam parë ëndërr duke u martuar me të

Disidenti.net

Mihrija merr guximin, shfaqet pa riçipeta në këtë fustan të ngushtë!

Disidenti.net

Publikimi i mesazhit të Neymarit, shkaktoi ‘krisje’ në raportet e Feros dhe Arbenitës

Disidenti.net
Disidenti

‘Gruaja brengosej’, rrëfimi i Malësorit që u bë baba pas 10 vitesh martesë