Disidenti
Sport

Gol nga “himalajet”, Arbër Hoxha shënon një nga golat më të mirë të javës në Evropë

Arbër Hoxha ka realizuar një gol të pabesueshëm në kampionatin kroat.

Ish-futbollisti i Prishtinës dhe Ballkanit në Superligën e Kosovës, dhuroi jë “perlë” të vërtetë në fundin e pjesës së parë të sfidës mes Slaven Belupos dhe Rijekës.

24-vjeçari, pasri mori një tip në një distancë të largët, prirët më portën, guxoi duke tentuar direkt portën me një trajektorë të rrallë, duke befasuar portierin e Rijekës.

Pacolli është i interesuar të blejë Man Utd?

Disidenti.net

“Ndizet” sfida Serbi-Zvicër, prestigjiozja spanjolle “AS”: Duel i ngarkuar me tension dhe… provokime

Disidenti.net

Shota Baraliu: Me Ronaldon e vjetër kam parë ëndërr duke u martuar me të

Disidenti.net
Disidenti

Gol nga “himalajet”, Arbër Hoxha shënon një nga golat më të mirë të javës në Evropë