Disidenti
Lajme

Gjendet personi që ra në greminë, Policia: Sapo ka arritur në spital, s’dihet ende për lëndimet që ka marrë

0Shares

Është gjetur personi që ra sot në greminë në Bjeshkët e Studenicës në Istog.

Lajmin e konfirmuar nga zëdhënësi i Policisë në Pejë, Fadil Gashi.

“E kanë nxjerr prej greminës, sapo ka arritur në spital, s’dihet ende për lëndimet që ka marrë”, tha Gashi.

I njëjti ka rënë në greminë rreth orës 12:00.

“Kam me ta bo ma zi se atij që u vra”/ Burri raporton në Polici se ish gruaja e ka rrahur dhe e ka kërcënuar

Disidenti.net

Ndërron jetë nëna e Edmond Lajqit, një ditë pasi djali i saj vrau bashkëshorten

Disidenti.net

Ekskluzive: Shteti vendos të krijojë Task Forcë për rastet e dhunës ndaj grave

Disidenti.net