Disidenti
Lajme

Gjendet i vdekur një person në Istog në bodrumin e shtëpisë së tij

0Shares

Një burrë është gjetur i vdekur në bodrumin e shtëpisë së tij në Istog të dielën.

Rasti është konfirmuar nga Policia e Kosovës.

Vdekja është konstatuar nga ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes.

“Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në obduksion. Rasti në procedure hetimore”, ka njoftuar policia.

“Kam me ta bo ma zi se atij që u vra”/ Burri raporton në Polici se ish gruaja e ka rrahur dhe e ka kërcënuar

Disidenti.net

Ndërron jetë nëna e Edmond Lajqit, një ditë pasi djali i saj vrau bashkëshorten

Disidenti.net

Ekskluzive: Shteti vendos të krijojë Task Forcë për rastet e dhunës ndaj grave

Disidenti.net