Disidenti
Showbizi

Getinjo për prangat: Nuk jam i mësuar, ja ke hjekur shtetit dhe të ka ndjekur me 80 alarma

Banorët sot kanë pasur sfidë që të qëndrojnë me pranga nga dy persona.

Getinjo ka folur në lidhje me këtë, duke thënë se nuk është i mësuar, përcjell Klankosova.tv.

“Si na i kanë vendosur, e kam ditë që kështu do të vijë puna”, është shprehur ai.

Kërcënim nga babai i Stresit? Alaudini flet për herë të parë

Disidenti.net

“E kam pirë dashurinë tënde, më ka dehur trup e mendje”, Luizi i dedikon këngë, Kiara nuk mban dot lotët

Disidenti.net

Xhuli e puthë në shpinë Atdheun në Big Brother VIP Kosova

Disidenti.net
Disidenti

Getinjo për prangat: Nuk jam i mësuar, ja ke hjekur shtetit dhe të ka ndjekur me 80 alarma