Disidenti
Lajme

Forumi Rinor i LDK-së në Fushë Kosovë e zgjedh kryetarin e ri

Është mbajtur Kuvendi Zgjedhor për zgjedhjen e kryetarit të forumit rinor të LDK-së në degën e Fushë Kosovës, ku është zgjedhur edhe i pari i tyre si kryetar i këtij forumi.

Erind Rexhaj me prejardhje nga nga qyteti i Istogut, është ai i cili qaste më parë është zgjedhur dhe tashmë mbanë pozitën e kryetarit të forumit rinor të Lidhjes Demokratike të Kosovës  dega – Fushë Kosovë.

Postimi i plotë:

Sot me datë 17.06.2022 me shumicë votash te delegatëve te Forumit Rinor u zgjodha Kryetar i Forumit Rinor te LDK-së ne Fushë Kosovë.

Faleminderit per besimin dhe përkrahjen e dhënë dhe së bashku të fuqizojmë këtë forum siç i ka hije sidomos në një nga degët e para të Lidhjes Demokratike në Fushë Kosovë!
Na priftë e mbara

#LDK #FK ✌

Matoshi: Avdullah Hoti ka qenë kryeministri më i mirë i të gjitha kohërave

Disidenti.net

Zafir Berisha: S’është lajm kur më shihni me armë, por me ndonjë violinë ose flaut

Disidenti.net

Milan Radojçiq: Jam kthyer në Kosovë dhe ju e dini se çfarë do të thotë sepse nga këtu nuk ka kthim prapa

Disidenti.net
Disidenti

Forumi Rinor i LDK-së në Fushë Kosovë e zgjedh kryetarin e ri