Disidenti
Sport

Formacioni zyrtar i Kosovës ndaj Irlandës Veriore, ka ndryshime në përbërje

Sonte me fillim nga ora 20:45 do të zhvillohet takimi ndërmjet Kosovës dhe Irlandës së Veriut, duel ky në kuadër të Ligës së Kombeve.

Djelmosht tanë sonte zbresin në fushë me qëllim fitoren për legjenden Fadil Vokrri.

Kështu, Alain Giresse ka publikuar edhe formacionin zyrtar të Kosovës.

Ish-e fejuara e Robin Krasniqit, Heidi Lushtaku martohet me futbollistin turk

Disidenti.net

Zyrtare: Ayman Kari zgjat kontratën me PSG-në

Disidenti.net

Januzaj harron merkaton, vjen për pushime në Istog

Disidenti.net
Disidenti

Formacioni zyrtar i Kosovës ndaj Irlandës Veriore, ka ndryshime në përbërje