Disidenti
Lajme

Fillon takimi ndërmjet Kurtit, Osmanit dhe Haradinajt

0Shares

Ky takim është thirrur me qëllim të dakortimit për formimin e institucioneve pas certifikimit të zgjëdhjeve të 14 shkurtit.

Gjatë ditës Kurti Osmani kanë takuar edhe u.d e kryetarit të PDK-së, Enver Hoxhajn, ndërsa takimi me të parin e LDK-së nuk dihet se kur do të mbahet pasi që dje Abdixhuku ka propozuar që ky takim të mbahet të premten.

Avokati Halilaj, ka një mesazh për familjen e heroit Bunjaku: Mos i pranoni për ngushëllim ata që e mbajtën në zyrë Milan Radoiçiqin

Disidenti.net

Avokati Asdren Hoxha tensionohet kur pyetet se a është mbrojtës i të dyshuarit për sulmin terrorist në Banjskë

Disidenti.net

Historiani shqiptar: Banjska e Mitrovicës ishte vendbanim shqiptar

Disidenti.net
Disidenti

Fillon takimi ndërmjet Kurtit, Osmanit dhe Haradinajt