Disidenti
Lajme

Fillon takimi mes kryeministrit Kurti dhe zyrtarëve amerikanë

Ka filluar para pak çastesh takimi mes kryeministrit Albin Kurti dhe zyrtarëve amerikanë.

Ky delegacion udhëhiqet nga Ndihmës Sekretarja e Shtetit për çështje Evropiane dhe Aziatike, Karen Donfried, përcjell Gazeta Nacionale.

Pjesë e delegacionit është edhe zëvendësi i Donfried, Gabriel Escobar.

Kujtojmë se para pak kohësh ka përfunduar takimi me presidenten Osmani, kurse ky me kreun e ekzekutivit është në radhë.

Mbetet të shihet nga zyra për informim e zyrës së kryeministrit se çka do të diskutojnë.

Qeriqi përlotet nga statusi i Muratit: Ende vuaj nga dhimtë e plagëve, kur ky flinte, unë isha në Pashtrik

Disidenti.net

Osmani: Lajçak s’është president i Kosovës – S’ka Asociacion, OJQ mund të ketë

Disidenti.net

Shkëlzen Gashi e imiton dhe ia përmend shampanjën Çollakut: Keni vjedhë sa keni mujtë

Disidenti.net
Disidenti

Fillon takimi mes kryeministrit Kurti dhe zyrtarëve amerikanë