Këngëtarja e njohur nga Ferizaj, Fifi, në bazë të një hulumtimi të shkurtër rezulton të jetë mjaft aktive edhe në TikTok.

Në rrjetin social të lartpërmendur, ajo numëron 91.7 mijë ndjekës, e mbi 738 mijë pëlqime.

Në një video të fundi të shpërndarë me fansat, Fifi shfaqet e shtrirë duke ushtruar këmbët në një palestër.

Fifi (Foto: Screenshot/TikTok)

Pak pasi filloi stërvitjet, në video shfaqet edhe i dashuri i saj Adis Patushi duke ia rrahur të pasmet.

“Kështu më jep kurajo i dashuri im”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë videos.

This is how my boyfriend gives me courage 😎😂❤️ #couple#fyp #foryou @Adis Patushi ♬ original sound – Filloreta Raçi


Fifi dhe Adisi duhet theksuar se kanë nisur romancën e dashurisë prej disa muajsh, që pas daljes së artistes nga Big Brother VIP.

Patushi më parë për publikun ka qenë i njohur si bashkëshorti i modeles Adrola Dushi, me të cilën ka edhe një djalë të quajtur, Troi. /Telegrafi/