Disidenti
Showbizi

Fero “godet” hapur Arbenitën: Gratë që zhvishen nuk do të hyjnë në xhenet

0Shares

Fero tashmë i është futur fesë “kokë e këmbë”.

Pasi ndërroi emrin në atë Khattab, nuk kanë munguar edhe deklaratat e tij “bombë”, shkruan lajmi.net.

Ai ka folur për raportin me Arbenitën dhe jo vetëm.

“Unë jam musliman tash dhe nuk kam lidhje me atë që ish-gruaja ime bën. Ne kemi jetët tona me respekt për njëri-tjetrin sepse kemi një vajzë por sot jam musliman dhe nuk kam asnjë relacion me të. Ajo zgjodhi jetën e saj”, është shprehur ai.

Paraprakisht, Fero ka ndarë një thënie islame që nënkupton se xheneti është i pamundur për femrat që e ekspozojnë trupin, duke sulmuar në këtë formë Arbenitën për postimet e saj të fundit.

“Gratë që duhen të jetë veshura por priren të jenë të zhveshura, janë ftuese të së keqes. Ato nuk do të hyjnë në Xhenet.”, thuhet në shkrimin e shpërndarë nga ish reperi./Lajmi.net/

 

 

Bëhet viral videoja/ Dua Lipa për pak rrëzohet në skenë, i ngec këmba në balonin gjigant

Disidenti.net

‘Ku e ke burrin, s’po t’shohum kurrë me të’. Kështu përgjigjet Blerina Rugova

Disidenti.net

Më e dashuruar se kurrë, Rita Ora e cilëson bashkëshortin si ‘Zoti i seksit’

Disidenti.net
Disidenti

Fero “godet” hapur Arbenitën: Gratë që zhvishen nuk do të hyjnë në xhenet